Magnetki za hladilnik „Traffic“
v obliki avtomobila, mešane barve, set 5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-155 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki avtomobila, mešane barve, set 5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-155 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 54 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Popolnoma noro! To zagotovo veljajo za pisane avtomobilske magnete iz umetne smole blagovne znamke Trendform. Majhen neodim magnet na spodnji strani poskrbi, da bodo vaše počitniške fotografije, zapiski ali nakupovalni listki varno pritrjeni na hladilnik ali druge feromagnetne površine. Hladilniški magneti „Traffic“ so na voljo v setu 5 kosov v dekorativni embalaži.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-155 |
| EAN | 7640169368974 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | Mešano |
| Dolžina | 25 mm |
| Širina | 14 mm |
| Višina | 15 mm |
| Motiv | Avtomobil |
| Teža | 77 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 11,28 EUR/set*
1 kos. 12,15 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*