Magnetki za hladilnik „Underwater“
v obliki morskih živali, set 8 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-217 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 14,25 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki morskih živali, set 8 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-217 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 14,25 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
14,25 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 64 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
S hladilniškimi magneti "Underwater" blagovne znamke Trendform svojo kuhinjo spremenite v pisani podvodni svet! Skupino sestavljajo radovedne ribe, okrogli hobotnice, prebrisani morski konjiček in rožnata školjka. Teh osem prikupnih morskih prebivalcev ima nalogo, da na feromagnetnih površinah zadržijo vaše zapiske, nakupovalne sezname, fotografije ali do 6 listov formata A4.
Morja nikoli ni preveč! Če želite svojo magnetno podvodno kraljestvo na hladilniku povečati, lahko skupini dodate še Hladilniški magneti »Octopus« in Magneti z ribo klovneso.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-217 |
| EAN | 7640420952829 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 8 kos |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Oblika | Drugo |
| Drži na beli tabli | 6 list A4 |
| Dolžina | 30 mm |
| Širina | 19 mm |
| Višina | 11 mm |
| Barva | Mešano |
| Motiv | riba |
| Teža | 140 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 33,78 EUR/kos* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 22,50 EUR/kos*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 15,69 EUR/kos*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*