Magnetki za hladilnik „Vesolje“
v obliki astronavta, belo, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-152 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki astronavta, belo, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-152 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 60 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Ti astronavti ne poznajo breztežnosti. Ne privlačuje jih le zemeljska gravitacija, temveč jih magnetno pritegnejo tudi kovinske površine. Magneti „Space“ blagovne znamke Trendform v obliki astronavtov se kot 4-članska ekipa odpravljajo na misijo v neznano.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-152 |
| EAN | 7640169369803 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 4 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | Bela |
| Dolžina | 30 mm |
| Višina | 12 mm |
| Motiv | Astronavt |
| Teža | 75 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 55,16 EUR/kos* (55,16EUR/liter) | |
| od | 3 kos. | 49,83 EUR/kos* (49,83EUR/liter) |
| od | 10 kos. | 45,11 EUR/kos* (45,11EUR/liter) |
| od | 20 kos. | 42,80 EUR/kos* (42,80EUR/liter) |
| od | 40 kos. | 40,80 EUR/kos* (40,80EUR/liter) |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 11,28 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*