Magnetna dekoracija „Sweetheart“
v obliki srca, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-80 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v obliki srca, set 6 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-80 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 96 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Lepi kovinski magneti v obliki srca blagovne znamke Trendform. Srebrna srčka so popolni za pritrjevanje vam posebej dragocenih stvari – naj bodo to družinske fotografije, ljubezenska pisma ali koncertne vstopnice vaše najljubše skupine. Srčasti magneti so dobavljeni v dekorativni prozorni škatlici in pritrjeni na kovinskem traku, da med transportom nič ne zdrsne.
Idealni dodatek k Vrv za fotografije „Sweetheart“ 1,5 m (magneti so enaki) – zlasti če so tam kakšni magneti izginili ali obstoječi ne zadostujejo.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-80 |
| EAN | 7640161868779 |
| Znamka |
|
| Barva | Srebrne barve |
| Oblika | Drugo |
| Material | Kovina |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Dolžina | 14 mm |
| Širina | 13 mm |
| Višina | 5 mm |
| Količina na set | 6 kos |
| Drži na beli tabli | 9 list A4 |
| Motiv | Srce |
| Teža | 46 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 17,88 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 16,10 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 14,51 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 13,74 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 13,05 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 20,49 EUR/set*
1 kos. 5,63 EUR/kos*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*