Magnetno držalo za pisala „Pen Holder“
z grafitnim svinčnikom, set 2 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-182 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
z grafitnim svinčnikom, set 2 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-182 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 77 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Naj bo v pisarni na beli tabli ali v kuhinji na hladilniku – ta magnetni držalo za pisala znamke Trendform lahko uporabljate povsod, kjer pišete, skicirate ali rišete. Hkrati lahko magnetni držalo za pisala pritrdi vaše zapiske, slike ali sezname za nakup. „Pen Holder“ lahko drži flomastre, svinčnike in kemične svinčnike s premerom do 15 mm. Magnetni držali za pisala „Pen Holder“ v setu po 2 sta idealni, če na več mestih pogosto posežete po pisalu.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-182 |
| EAN | 7640420951266 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 2 kos |
| Drži na beli tabli | 24 list A4 |
| Višina | 18 mm |
| Premer | 18 mm |
| Material | Kovina |
| Izvedba | Shranjevanje |
| Oblika | Drugo |
| Barva | Srebrne barve |
| Teža | 56 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 31,78 EUR/kos* (63,56EUR/liter) | |
| od | 3 kos. | 28,86 EUR/kos* (57,72EUR/liter) |
| od | 10 kos. | 26,25 EUR/kos* (52,50EUR/liter) |
| od | 20 kos. | 24,96 EUR/kos* (49,92EUR/liter) |
| od | 40 kos. | 23,84 EUR/kos* (47,68EUR/liter) |
| 1 kos. | 41,01 EUR/kos* |
| 1 kos. | 30,71 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 28,65 EUR/kos* |
| od | 5 kos. | 26,60 EUR/kos* |
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 12,29 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 kos. 6,65 EUR/kos*
1 set 17,33 EUR/set*