Ovčki magneti
magnetke za hladilnik v obliki ovčk, set 6-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-52 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetke za hladilnik v obliki ovčk, set 6-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-52 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 55 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Iščemo pastirja! Ta čreda magnetnih ovčk išče nekoga, ki bi poskrbel zanje. Se lahko uprete tem zaupljivim očem? Drobne ovčke s svojim očarljivim videzom v hipu osvojijo srca. Šele ob drugem pogledu opazite vgrajeni disk magnet, s katerim se živalice na vsaki magnetni steni izjemno izkažejo. Ena sama prisrčna magnetna ovčka drži do 8 listov papirja velikosti DIN A4.
Šest mini ovčk potrpežljivo čaka na svojo uporabo. Zaradi privlačne embalaže so ovčke znamke Trendform zelo primerne kot darilo. A verjetno jih tako ali tako ne boste želeli več izpustiti iz rok!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-52 |
| EAN | 7640161861855 |
| Znamka |
|
| Barva | Bela |
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Dolžina | 26 mm |
| Širina | 16 mm |
| Višina | 14 mm |
| Motiv | Ovca |
| Teža | 73 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 10,15 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 18,56 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 14,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 15,69 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*