Panda magneti
magnetki za hladilnik v obliki pande, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-142 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki pande, set 5 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-142 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 35 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Tako športni kot panda Po iz filma „Kung Fu Panda“ ti prijazni magnetni pande res niso. Raje se udobno namestijo na kovinskih površinah in tam varno držijo fotografije, zapiske in razglednice. Prisrčne pande z magnetom znamke Trendform pošiljamo v setu po 5 kosov v tematsko usklajeni embalaži.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-142 |
| EAN | 7640169368554 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | črno-belo |
| Dolžina | 23 mm |
| Širina | 18 mm |
| Višina | 10 mm |
| Motiv | Panda |
| Teža | 63 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 5,07 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 10,15 EUR/kos*