Smeško magnet „Girl“
plastificirano, rumeno
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-117 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 1,03 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
plastificirano, rumeno
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-117 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 1,03 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
1,03 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 4 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ženski smeško magnet z dolgimi trepalnicami, ki vsakomur pričara nasmeh na obraz. Ne glede na to, ali je v pisarni, dnevni sobi, kuhinji, hodniku ali v sejni sobi, ta magnetna dekoracija v vsakem prostoru poskrbi za dobro razpoloženje. Uporabljen feritni magnet ima občutno šibkejši oprijem kot neodim magnet. Sila oprijema pa zadostuje za pritrditev 2–3 listov formata A4.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-117 |
| EAN | 7640155432962 |
| Material | Ferit |
| Barva | Rumena |
| Material | plastika |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Višina | 10 mm |
| Drži na beli tabli | 2 list |
| Premer | 30 mm |
| Oblika | Okroglo |
| Motiv | Smeško |
| Teža | 9 g |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 7,50 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,90 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,35 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,83 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 5,61 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |