Sovni magneti
magnetki za hladilnik v obliki sov, 6-delni set
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-63 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki sov, 6-delni set
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-63 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 22 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Te magnetne sove budno pazijo na vaše termine na hladilniku ali magnetni tabli. Zahvaljujoč močnemu magnetu na zadnji strani lahko posamezna sova drži do 7 listov formata A4. Magneti v obliki sove znamke Trendform so dobavljeni v setu po 6 kosov. Zaradi tematsko uskljene embalaže so magneti lepo darilo.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-63 |
| EAN | 7640161862616 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 6 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Barva | rjava |
| Dolžina | 20 mm |
| Širina | 16 mm |
| Višina | 16 mm |
| Motiv | sova |
| Teža | 57 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*