Stekleni magneti „Bella & Friends“
magnetke za hladilnik z živalskimi motivi, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-216 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetke za hladilnik z živalskimi motivi, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-216 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 175 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Stekleni magneti „Bella & Friends“ znamke Trendform vam Alpe pripeljejo naravnost na hladilnik. Set vsebuje štiri magnetne deko okraske z znanimi alpskimi prebivalci: gorska krava, veličastni kozorog, zvesti bernardin in ponosni orel. Na hladilniku ali na magnetni tabli ti magneti ne držijo le listkov, fotografij in do 7 listov A4 varno na mestu, temveč vsakemu prostoru dodajo tudi pridih Alp.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-216 |
| EAN | 7640420952805 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 4 kos |
| Material | Steklo |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Oblika | Drugo |
| Dolžina | 35 mm |
| Širina | 35 mm |
| Višina | 13 mm |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Barva | večbarvno |
| Motiv | Žival |
| Teža | 120 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 set 11,84 EUR/set*
1 kos. 5,07 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*