Stekleni magneti Halloween
ročno izdelane magnetke na hladilniku, set 3-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-129 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,84 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
ročno izdelane magnetke na hladilniku, set 3-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-129 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,84 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,84 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
Prosimo, izberite želeno različico.
Zastrašujoče prikupni, naši halloween-magneti! Ti dekorativni stekleni magneti z ročno poslikanimi motivi so v Švici z ljubeznijo ročno izdelani, avtor je Daniel Jenny. Z različnimi dizajni niso le edinstveni, temveč se zahvaljujoč močnim neodim magnetom na zadnji strani dobro držijo na magnetnih tablah, hladilnikih ali beležnih tablah.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-129 |
| Material | Steklo |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Izdelano v | Švica |
| Dolžina | 20 mm |
| Širina | 20 mm |
| Debelina | 10 mm |
| Oblika | Okroglo |
| Motiv | Noč čarovnic |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 18 g/set |
Proizvajalec: Trenutno ni na voljo. Distribucija: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |