Stekleni magneti „PRIDE“
magnetke na hladilnik s slogani ponosa, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-201 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetke na hladilnik s slogani ponosa, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-201 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 258 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Z mavričnimi steklenimi magneti „Pride“ blagovne znamke Trendform boste zagotovo izrazili svoje stališče. Na magnetih so različni, izraziti slogani Pride. Magnete ne odlikuje le privlačen videz, temveč zadržijo tudi do 4 liste papirja velikosti A4.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-201 |
| EAN | 7640420950337 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 4 kos |
| Material | Steklo |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | večbarvno |
| Premer | 35 mm |
| Višina | 13 mm |
| Oblika | Okroglo |
| Motiv | Slogan |
| Teža | 96 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 25,62 EUR/kos* |
| 1 kos. | 51,21 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 49,16 EUR/kos* |
| od | 5 kos. | 47,11 EUR/kos* |
1 kos. 5,07 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 4,00 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*