Stekleni magneti reševalna vozila
ročno izdelane magnetke na hladilniku, set 3-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-118 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,84 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
ročno izdelane magnetke na hladilniku, set 3-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-118 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,84 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,84 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
Prosimo, izberite želeno različico.
Ta-tü-ta-ta, magnetna vozila so tu! Ti lični stekleni magneti z motivi reševalnih vozil so v Švici ročno izdelani pri Danielu Jennyju. Medtem ko vozila skrbijo za varnost na cestah, močni neodim magneti na zadnji strani zagotavljajo zanesljiv oprijem na magnetni tabli.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-118 |
| Material | Steklo |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Dolžina | 20 mm |
| Širina | 20 mm |
| Debelina | 10 mm |
| Izdelano v | Švica |
| Oblika | Okroglo |
| Barva | večbarvno |
| Motiv | Reševalna vozila |
| Teža | 18 g/set |
Proizvajalec: Trenutno ni na voljo. Distribucija: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 7,50 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,90 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,35 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,83 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 5,61 EUR/kos* |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 5,07 EUR/kos*
1 set 11,84 EUR/set*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 kos. 12,20 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*