Stekleni magneti „Swiss Cross“
magnetki za hladilnik s švicarskim križem, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-207 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik s švicarskim križem, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-207 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 41 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Stekleni magneti „Swiss Cross“ znamke Trendform niso odlični le kot dekoracija 1. avgusta (švicarski državni praznik). Dekorativni magneti v švicarskem slogu prinašajo košček Švice v vaš dom skozi vse leto. Z magneti na ferromagnetne površine pritrdite razglednice, zapiske ali nakupovalne sezname. Zaradi živo rdeče barve ti magnetki na hladilnik takoj padejo v oči. Tako zagotovo nič ne bo pozabljeno.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-207 |
| EAN | 7640420951174 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 4 kos |
| Material | Steklo |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | belo-rdeče |
| Premer | 35 mm |
| Višina | 13 mm |
| Oblika | Okroglo |
| Motiv | švicarski križ |
| Teža | 96 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 18,56 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 kos. 15,69 EUR/kos*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 kos. 18,56 EUR/kos*
1 kos. 5,07 EUR/kos*