Vintage magneti za hladilnik – Hrošč
v videzu rabljenega, set 5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-74 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
v videzu rabljenega, set 5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-74 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 22 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Za ljubitelje hroščev z občutkom za bling-bling in vintage. Ti veliki, bleščeči skarabeji znamke Trendform pustijo osupljiv vtis in zagotovo padejo v oči! Le beli hrošč je nekoliko zadržan in nima bleščic.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-74 |
| EAN | 7640161867239 |
| Znamka |
|
| Širina | 30 mm |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Dolžina | 45 mm |
| Količina na set | 5 kos |
| Motiv | Hrošč |
| Barva | večbarvno |
| Teža | 190 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |