Žabji magneti
magnetki za hladilnik v obliki žabe, set 5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-104 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki žabe, set 5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-104 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,24 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,24 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 31 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Najdite princa med vsemi žabami!
Štiri prijazne žabe in žabji kralj že komaj čakajo na uporabo na hladilniku, beli tabli ali magnetni steni. Žabji magneti znamke Trendform so na voljo v setu po 5 kosov v dekorativni embalaži – idealno za obdarovanje.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-104 |
| EAN | 7640169362590 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Oblika | Drugo |
| Drži na beli tabli | 7 list A4 |
| Barva | Zeleno |
| Dolžina | 18 mm |
| Širina | 18 mm |
| Višina | 17 mm |
| Motiv | Žaba |
| Material | umetna smola |
| Teža | 57 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 22,45 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 20,20 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 18,66 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 18,25 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 17,27 EUR/kos* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 11,84 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*