Zajčji magneti
magnetki za hladilnik v obliki zajčka, set 5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-203 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetki za hladilnik v obliki zajčka, set 5
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-203 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,15 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 46 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Ti prisrčni živalski magneti za hladilnik v obliki zajčkov v petih različnih barvah skačejo po vašem hladilniku in pri tem držijo do 4 liste papirja A4 ali razglednice, sezname za nakupovanje in fotografije. Najboljše pri zajčji druščini: vaših korenčkov ne bodo pojedli!
Ti zajčki magneti znamke Trendform ne prilezejo iz svojega brloga le za veliko noč – oboževalcem zajčkov vse leto prinašajo veselje in veliko barv na feromagnetne površine.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-203 |
| EAN | 7640172696057 |
| Znamka |
|
| Količina na set | 5 kos |
| Oblika | Drugo |
| Material | umetna smola |
| Izvedba | Razmagnetenje |
| Drži na beli tabli | 4 list A4 |
| Barva | Mešano |
| Dolžina | 28 mm |
| Širina | 21 mm |
| Višina | 10 mm |
| Motiv | Zajec |
| Teža | 40 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
1 kos. 22,50 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 18,56 EUR/kos*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 5,12 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*