Magnetna letev za nože 32 cm
magnetno držalo za nože, iz nerjavnega jekla, za 6 nožev do 500 g
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | FO-10 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | Flux Objects |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 25,94 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetno držalo za nože, iz nerjavnega jekla, za 6 nožev do 500 g
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | FO-10 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | Flux Objects |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 25,94 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
25,94 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 48 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Magnetna deska za nože blagovne znamke Flux Objects iz trdnega brušenega nerjavnega jekla V2A (debeline 1,5 mm). Uporabna površina meri 32 x 3,5 cm. Na zadnji strani je 6 močnih magnetov, zato se vaši jekleni noži do 500 g "magično" oprimejo te deske. Upoštevajte prosim: Pri nizki vsebnosti železa v nožih se lahko zgodi, da magnetni oprijem ni dovolj močan. Letev za nože je skrbno oblazinjena in dostavljena v zračni blazini.
Dobava vključuje:
1 deska za nože 32 cm, 2 pritrdilna magneta tipa CSN-20, vključno z vložki in vijaki za stensko pritrditev & Navodila za montažo (PDF v nemščini).
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | FO-10 |
| EAN | 4260074031119 |
| Znamka |
|
| Izdelano v | Nemčija |
| Dolžina | 32 cm |
| Širina | 3,5 cm |
| Magnet | S-20-05-N |
| Postavke | 6 nož |
| Najv. teža | 500 g/nož |
| Dodatna oprema | Stenska pritrditev |
| Izvedba | letev za nože |
| Material | Nerjavno jeklo (brez rje) |
| Oblika | Kvader |
| Barva | Srebrne barve |
| Teža | 300 g |
Proizvajalec: Dachdeckermarkt Rhein Ruhr GmbH & Co. KG, Wickingstr. 27, 45886 Gelsenkirchen, info@flux-objects.de
1 kos. 34,75 EUR/kos*
1 kos. 19,22 EUR/kos*
1 kos. 101,50 EUR/kos*
1 kos. 101,50 EUR/kos*
1 kos. 26,91 EUR/kos*
1 kos. 15,69 EUR/kos*
1 kos. 40,96 EUR/kos*
1 kos. 38,45 EUR/kos*