Magnetne sponke „Graffa“ črne
magnetni sponki iz kovine, set 4-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-100 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,17 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetni sponki iz kovine, set 4-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-100 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,17 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,17 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 71 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Majhne, diskretne črne kovinske sponke znamke Trendform z močnim magnetom na zadnji strani. En sam magnetni sponk trdno pritrdi več zapiskov, posamezne fotografije ali celo manjše brošure na številne magnetne površine. In če se magnetna sponka vendarle začne drseti, jo preprosto podprite z drugo, nameščeno poleg. V setu prejmete štiri sponke.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-100 |
| EAN | 7640161868304 |
| Znamka |
|
| Širina | 30 mm |
| Višina | 30 mm |
| Količina na set | 4 kos |
| Drži na beli tabli | 5 list A4 |
| Barva | Črna |
| Izvedba | Magnetna sponka |
| Oblika | Drugo |
| Material | Kovina |
| Teža | 60 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 m | 7,13 EUR/m* | |
| od | 5 m | 5,07 EUR/m* |
| od | 25 m | 3,84 EUR/m* |
| 1 set | 4,90 EUR/set* | |
| od | 3 seti | 4,55 EUR/set* |
| od | 10 seti | 4,24 EUR/set* |
| od | 20 seti | 4,08 EUR/set* |
| od | 40 seti | 3,94 EUR/set* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 6,36 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 25,58 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 kos. 6,65 EUR/kos*
1 set 3,33 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 2,72 EUR/set*