Magnetne sponke „Graffa“ prozorne
magnetni sponki iz plastike, set 4-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-113 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,17 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetni sponki iz plastike, set 4-delni
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-113 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,17 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,17 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 28 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Majhne, diskretne magnetne sponke iz prozorne plastike z močnim magnetom na zadnji strani. Posamezna magnetna sponka trdno pritrdi fotografije, več listkov ali celo manjše brošure na magnetno steno. Če se začne ena magnetna sponka vendarle drseti, jo preprosto podprite z drugo – ali uporabite na zadnji strani silikonsko podložko (glejte spodaj). Magnetne sponke blagovne znamke Trendform prejmete v priročnem setu po 4 kose.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-113 |
| EAN | 7640169363917 |
| Znamka |
|
| Širina | 30 mm |
| Višina | 30 mm |
| Količina na set | 4 kos |
| Drži na beli tabli | 5 list A4 |
| Barva | Prozoren |
| Izvedba | Magnetna sponka |
| Oblika | Drugo |
| Teža | 42 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 set | 4,90 EUR/set* | |
| od | 3 seti | 4,55 EUR/set* |
| od | 10 seti | 4,24 EUR/set* |
| od | 20 seti | 4,08 EUR/set* |
| od | 40 seti | 3,94 EUR/set* |
| 1 m | 7,13 EUR/m* | |
| od | 5 m | 5,07 EUR/m* |
| od | 25 m | 3,84 EUR/m* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 2,72 EUR/set*
1 kos. 11,02 EUR/kos*
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 3,33 EUR/set*
1 set 6,36 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 25,58 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*