Magnetne sponke „Graffa“ srebrno modre
magnetni sponki iz kovine, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-161 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,17 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetni sponki iz kovine, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-161 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,17 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,17 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 22 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Praktične magnetne sponke znamke Trendform so zdaj na voljo tudi v sveži srebrno modri barvi. Na zadnji strani kovinskih sponk je vgrajen močan magnet. Posamezna magnetna sponka trdno pritrdi fotografije, več zapiskov ali celo manjše brošure na kovinsko površino. Če bi magnetna sponka vendarle začela drseti, jo preprosto podprite z drugo sponko ob njej. Magnetne sponke prejmete v priročnem setu po 4 kose.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-161 |
| EAN | 7640169369926 |
| Znamka |
|
| Širina | 30 mm |
| Višina | 30 mm |
| Količina na set | 4 kos |
| Drži na beli tabli | 5 list A4 |
| Barva | srebrnomoder |
| Izvedba | Magnetna sponka |
| Oblika | Drugo |
| Material | Kovina |
| Teža | 60 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 set | 4,90 EUR/set* | |
| od | 3 seti | 4,55 EUR/set* |
| od | 10 seti | 4,24 EUR/set* |
| od | 20 seti | 4,08 EUR/set* |
| od | 40 seti | 3,94 EUR/set* |
| 1 m | 7,13 EUR/m* | |
| od | 5 m | 5,07 EUR/m* |
| od | 25 m | 3,84 EUR/m* |
| 1 kos. | 34,47 EUR/kos* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 3,33 EUR/set*
1 set 25,58 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 2,72 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 kos. 6,65 EUR/kos*
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 10,20 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*