Magnetne sponke "Graffa" v mavričnih barvah
magnetne sponke iz kovine, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-173 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,17 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetne sponke iz kovine, set 4 kosov
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | LIV-173 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Znamka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,17 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,17 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 64 seti
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število setov
Magnetne sponke Trendform so zdaj na voljo tudi iz irisiranega kovinskega materiala in zato lesketajo v čudovitih mavričnih barvah. Na zadnji strani sponk je močan magnet, s katerim lahko na feromagnetno površino obesite več strani papirja, fotografije ali manjše brošure. Za težje svežnje preprosto uporabite še drugo sponko. Poleg tega lahko Silikonske podložke, ki jih prilepite na zadnjo stran magneta, zmanjšajo zdrs sponk in zaščitijo površino adhezijskega telesa pred praskami.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | LIV-173 |
| EAN | 7640420950498 |
| Znamka |
|
| Širina | 30 mm |
| Višina | 30 mm |
| Količina na set | 4 kos |
| Drži na beli tabli | 5 list A4 |
| Barva | mavrica |
| Izvedba | Magnetna sponka |
| Oblika | Drugo |
| Material | Kovina |
| Teža | 60 g/set |
Proizvajalec: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odgovorna oseba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, [email protected]
| 1 kos. | 15,28 EUR/kos* |
| 1 m | 7,13 EUR/m* | |
| od | 5 m | 5,07 EUR/m* |
| od | 25 m | 3,84 EUR/m* |
| 1 kos. | 5,01 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,58 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,19 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,82 EUR/kos* |
| od | 80 kos. | 3,66 EUR/kos* |
| 1 set | 20,50 EUR/set* |
| 1 set | 4,90 EUR/set* | |
| od | 3 seti | 4,55 EUR/set* |
| od | 10 seti | 4,24 EUR/set* |
| od | 20 seti | 4,08 EUR/set* |
| od | 40 seti | 3,94 EUR/set* |
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 2,72 EUR/set*
1 set 13,23 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*
1 set 10,15 EUR/set*
1 kos. 6,65 EUR/kos*
1 set 10,15 EUR/set*
1 set 16,30 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*
1 set 11,17 EUR/set*
1 set 3,33 EUR/set*
1 set 10,24 EUR/set*
1 set 14,25 EUR/set*
1 set 25,58 EUR/set*
1 set 17,33 EUR/set*