Magneti za tablo iz ferita
set z 10 pisarniškimi magneti, Ø 30 mm, v različnih barvah
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-OF-RD30 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,12 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
set z 10 pisarniškimi magneti, Ø 30 mm, v različnih barvah
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-OF-RD30 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,12 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
5,12 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
Prosimo, izberite želeno različico.
Ti klasični magneti za tablo iz ferita imajo zaradi plastičnega pokrovčka dober oprijem in so na voljo v različnih barvah. Zato lahko s temi ploščatimi okroglimi magneti posamezne liste in načrte, zapiske, risbe itd. v hipu pritrdite na pravo mesto in jih spet prestavite. Upoštevajte, da so možna odstopanja v barvi plastike.
Feritni magneti so sicer cenejši od neodim magnetov enake velikosti, vendar imajo šibkejšo silo oprijema. Zato za uporabo na tablakh in na stenah, prebarvanih z magnetno barvo, priporočamo naše bistveno močnejše neodim pisarniške magnete Boston Xtra v različnih izvedbah.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | M-OF-RD30 |
| Izvedba | S plastičnim pokrovčkom |
| Premer | 30 mm |
| Višina | 8 mm |
| Drži na beli tabli | 5 list |
| Magnetizacija | Y35 |
| Količina na set | 10 kos |
| Plastika | Polipropilen |
| Oblika | Okroglo |
| Teža | 14 g/set |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 20,49 EUR/kos* |
| 1 kos. | 138,35 EUR/kos* (27,67EUR/m²) |
| 1 kos. | 25,62 EUR/kos* |
| 1 kos. | 153,76 EUR/kos* (30,75EUR/m²) |
1 set 11,51 EUR/set*
1 set 10,22 EUR/set*
5 kos. 1,77 EUR/kos*
5 kos. 2,04 EUR/kos*
1 kos. 3,03 EUR/kos*
1 set 35,29 EUR/set*
1 kos. 4,18 EUR/kos*