Pravokotno montažno držalo
iz prašno lakiranega jekla, za privijačenje, črno, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | WS-ADP-01 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 8,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz prašno lakiranega jekla, za privijačenje, črno, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | WS-ADP-01 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 8,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
8,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 774 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ta montažni nosilec je zelo vsestransko uporaben. Pravokotni sredinski del nosilca, velik 6,4 x 5,6 cm, odstopa od stene za 2 cm, zato lahko nanj pritrdite pribor za privijačenje. Stenski nosilec uporabite na primer kot osnovo za pritrditev zvočnikov, LED‑svetil in držal za telefon s gibljivim “gosjim vratom” ali kot nosilec za varnostno kamero. Idealen je za uporabo v delavnici, garaži, na vrtu ali v skladišču.
Montažni nosilec ima dve predvrtani luknji, s katerima ga lahko z dvema ustreznima vijakoma z navojem M6 varno pritrdite na steno. Črno prašno lakirana površina ščiti pred korozijo in kovinskemu nastavku daje sodoben, neopazen videz.
Po želji lahko montažni nosilec opremite tudi z dvema gumiranima magnetnima sistemoma. S pomočjo magnetov lahko stenski nosilec pritrdite na feromagnetne površine. Ustrezne magnete in potrebno dodatno opremo za to najdete spodaj v povezavah.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | WS-ADP-01 |
| EAN | 7640172697764 |
| Dolžina L | 160 mm |
| Širina W | 56 mm |
| Višina H | 20 mm |
| Razdalja med vrtinami S3 | 104,8 mm |
| Razmak S4 | 69,2 mm |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Prevleka | črno prašno lakirano |
| Izvedba | Držalo za naprave |
| Teža | 150 g |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 PE | 10,92 EUR/PE* |
| 1 kos. | 8,77 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 7,81 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,92 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 6,48 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 6,09 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 80 kos. | ||
| 10 kos. | 0,17 EUR/kos* |
| 1 kos. | 14,79 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 13,14 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 11,63 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 10,87 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 40 kos. | ||
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 3,33 EUR/kos*
1 kos. 4,46 EUR/kos*
1 kos. 9,18 EUR/kos*
1 kos. 6,05 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 2,99 EUR/kos*
1 kos. 4,05 EUR/kos*
1 kos. 3,43 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 2,61 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 set 20,45 EUR/set*
1 kos. 6,10 EUR/kos*