Ravnosmerni nosilec za montažo
iz prašno lakiranega jekla, za privijačenje, črno, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | WS-ADP-03 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 8,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz prašno lakiranega jekla, za privijačenje, črno, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | WS-ADP-03 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 8,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
8,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 839 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ta ravni montažni nosilec je vsestransko uporaben. Pod kotom 90 stopinj ukrivljen montažni nosilec ima na konici tri predvrtane luknje različnih velikosti, kar omogoča pritrjevanje pribora za privijanje. Kovinski nastavek lahko uporabite kot osnovo za pritrditev delovnih svetlobnih letev in ročajev ali kot nosilec za kamero.
Zahvaljujoč dvema luknjama na vsaki strani 180 mm dolgega montažnega nosilca ga lahko s primernimi vijaki z navojem M6 zelo stabilno pritrdite na steno. Tako nosilec brez težav drži tudi težje predmete. Črno prašno lakirana površina ščiti pred korozijo in montažnemu nosilcu daje sodoben, nevsiljiv videz. Idealno za uporabo v delavnici, garaži ali skladiščnem prostoru.
Če želite magnetni stenski nosilec, lahko na obe luknji privijete gumirane magnetske sisteme. Ustrezne magnete in potrebno dodatno opremo za to najdete spodaj povezano.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | WS-ADP-03 |
| EAN | 7640172697788 |
| Dolžina L | 180 mm |
| Širina W | 56 mm |
| Višina H | 72 mm |
| Višina T | 2 mm |
| Razdalja med vrtinami S3 | 120 mm |
| Vrtina d1 | 8 mm |
| Vrtina d2 | 8 mm |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Prevleka | črno prašno lakirano |
| Izvedba | Držalo za naprave |
| Teža | 200 g |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 PE | 10,92 EUR/PE* |
| 1 kos. | 8,77 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 7,81 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,92 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 6,48 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 6,09 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 80 kos. | ||
| 1 kos. | 14,79 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 13,14 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 11,63 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 10,87 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 40 kos. | ||
| 10 kos. | 0,17 EUR/kos* |
1 kos. 3,33 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 6,05 EUR/kos*
1 kos. 5,02 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 4,46 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 4,05 EUR/kos*
1 kos. 2,61 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 5,33 EUR/kos*
1 kos. 5,02 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*