Ukrivljen nosilec za montažo
iz prašno lakiranega jekla, za privijačenje, črno, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | WS-ADP-04 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 8,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz prašno lakiranega jekla, za privijačenje, črno, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | WS-ADP-04 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 8,15 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
8,15 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 893 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Ta ukrivljen nosilec za montažo je zelo vsestransko uporaben. Stenski nosilec ima na konici tri predvrtane luknje različnih velikosti, zato lahko nanj pritrdite vijakljivo dodatno opremo. Kovinski nastavek uporabite na primer kot osnovo za pritrditev delovnih svetlobnih letev, objemk za cevi, vzmetnih sponk ali drugih nosil za naprave, kot nosilec za kamero ali kot stenski nosilec za svetila.
Zahvaljujoč luknjam na vsaki strani 180 mm dolgega nosilca za montažo ga lahko z dvema ustreznima vijakoma z navojem M6 pritrdite na steno. Tako nosilec brez težav nosi tudi težje predmete. Črna prašno lakirana površina ščiti nosilec za montažo pred korozijo in mu daje nevpadljiv videz. Idealno za uporabo v delavnici, garaži ali skladiščnem prostoru.
Če želite magnetni nosilec za montažo, lahko na obe luknji privijete gumirane magnetne sisteme. Ustrezne magnete in potrebno dodatno opremo za to najdete spodaj povezano.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | WS-ADP-04 |
| EAN | 7640172697795 |
| Dolžina L | 176 mm |
| Širina W | 56 mm |
| Višina H | 52 mm |
| Višina T | 2 mm |
| Vrtina d1 | 10,4 mm |
| Vrtina d2 | 10,5 mm |
| Vrtina d3 | 5 mm |
| Razdalja med vrtinami S3 | 120 mm |
| Razmik vrtin S4 | 23 mm |
| Jeklo | Q235 (Kitajska) |
| Prevleka | črno prašno lakirano |
| Izvedba | Držalo za naprave |
| Teža | 210 g |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 8,77 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 7,81 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 6,92 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 6,48 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 6,09 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 80 kos. | ||
| 1 PE | 10,92 EUR/PE* |
| 1 kos. | 14,79 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 13,14 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 11,63 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 10,87 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 40 kos. | ||
| 10 kos. | 0,17 EUR/kos* |
1 kos. 3,38 EUR/kos*
1 kos. 3,64 EUR/kos*
1 kos. 4,46 EUR/kos*
1 kos. 5,02 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 5,02 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
10 kos. 2,25 EUR/kos*
1 kos. 3,02 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 4,05 EUR/kos*
1 kos. 30,71 EUR/kos*
1 kos. 3,02 EUR/kos*
1 kos. 6,10 EUR/kos*
1 kos. 8,15 EUR/kos*
1 kos. 4,46 EUR/kos*