Črke ali številke magnetne
magnetni set za risanje, iz pene, 4 barve mešane
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-38 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 17,81 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
magnetni set za risanje, iz pene, 4 barve mešane
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-38 |
| Prodajna enota | 1 set |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 17,81 EUR/set | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
17,81 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
Prosimo, izberite želeno različico.
Magnetne črke in magnetne številke pomagajo učenkam in učencem bolje razumeti do tedaj abstraktno učno snov, saj je vključen tudi tip.
Vsaka škatla vsebuje približno 100 znakov iz pene, ki so na zadnji strani opremljeni z magnetno folijo in se zato oprimejo kovinskih površin, kot so table in piši-briši table, pa tudi magnetna barva. Na voljo imate magnetne črke (poznane tudi kot ABC-magneti) in magnetne številke. Magnetni znaki so primerni za otroke od četrtega leta starosti. Tako nič ne ovira uporabe v podaljšanem bivanju in v osnovni šoli.
Set magnetnih črk je približno v treh četrtinah sestavljen iz velikih črk. Preostanek predstavljajo ločila.
Z rdečimi, modrimi, rumenimi in zelenimi znaki lahko otroci sestavljajo posamezne besede in enostavne stavke.
Set magnetnih števil vsebuje 76 številk in približno 25 računskih znakov. Na voljo so rdeči, modri, rumeni in zeleni znaki, ki omogočajo prikaz enostavnih računskih nalog in njihovih rešitev.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | M-38 |
| Material | EVA-pena na magnetnem traku |
| Debelina | 4,5 mm |
| Višina | 50 mm |
| Barva | Mešano |
| Vsebina | 76 Str. (brez posebnih znakov) |
| Izvedba | Pomoč pri učenju in načrtovanju |
| Oblika | Drugo |
| Teža | 350 g/set |
Proizvajalec: Webcraft GmbH, Supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 55,16 EUR/kos* (55,16EUR/liter) | |
| od | 3 kos. | 49,83 EUR/kos* (49,83EUR/liter) |
| od | 10 kos. | 45,11 EUR/kos* (45,11EUR/liter) |
| od | 20 kos. | 42,80 EUR/kos* (42,80EUR/liter) |
| od | 40 kos. | 40,80 EUR/kos* (40,80EUR/liter) |
| 1 kos. | 9,18 EUR/kos* |
| 1 kos. | 13,28 EUR/kos* |
| 1 kos. | 32,70 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 29,12 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 23,48 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 22,40 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 21,43 EUR/kos* |