Šesterokotne matice M6
iz nerjavnega jekla A2, 100 kosov/PE, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-HN-A2M6 |
| Prodajna enota (PE) | 100 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PE | 10,92 EUR/PE | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
iz nerjavnega jekla A2, 100 kosov/PE, ni magnetno!
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | M-HN-A2M6 |
| Prodajna enota (PE) | 100 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PE | 10,92 EUR/PE | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
10,92 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 24 prodajnih enot
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število PE
Te šesterokotne matice z navojem M6 so izdelane iz nerjavnega jekla vrste A2 in ustrezajo standardu DIN 934. Matice razreda trdnosti 70 (natezna trdnost 700 N/mm²) so dobavljene v malih škatlah po 100 kosov.
Ustrezni pritrdilni magneti z zunanjim navojem so za vas povezani spodaj.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | M-HN-A2M6 |
| EAN | 7640172691182 |
| Velikost navoja | M6 |
| pakirna enota | 100 kos |
| Širina čeljusti | 10 mm |
| Višina | 5 mm |
| Material | Nerjavno jeklo A2 |
| standard DIN | DIN 934 |
| Izvedba | šesterokotna matica |
| Teža | 220 g/PE |
Proizvajalec: TBS Technischer Bedarf GmbH, Häselstrasse 2, 72336 Balingen-Engstlatt, verkauf@tbs-online.de
1 PE 7,23 EUR/PE*
1 PE 18,36 EUR/PE*
1 PE 6,19 EUR/PE*
10 kos. 0,15 EUR/kos*
10 kos. 0,15 EUR/kos*
1 kos. 2,99 EUR/kos*
1 kos. 5,96 EUR/kos*
10 kos. 0,13 EUR/kos*