Feromagnetna tabla folija
podlaga za magnete, rola à 1 × 5 m
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | FS-100500MWBM |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 138,35 EUR/kos (27,67EUR/m²) | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
podlaga za magnete, rola à 1 × 5 m
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | FS-100500MWBM |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 138,35 EUR/kos (27,67EUR/m²) | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
138,35 EUR
27,67EUR/m² vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 85 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
S to feromagnetno whiteboard folijo (imenovano tudi železna folija ali ferro folija) lahko v hipu ustvarite preprosto magnetno tablo. Folijo preprosto odrežite na želeno velikost in jo pritrdite na gladko površino, na primer z lepilom ali močnim dvostranskim lepilnim trakom. Pozor: Folija ni samolepilna. Nato lahko feromagnetno whiteboard folijo po želji pišete z našimi markerji za whiteboard, jo suho obrišete in nanjo z magneti pritrdite listke, zapiske ipd. Folije pa ni mogoče tiskati. Veliko ustreznih magnetov in magnetnih simbolov smo navedli pod "priporočeni dodatki".
Folija je idealna za uporabo v pisarni ali šoli, na sejmih ter v trgovinski opremi. Na voljo imamo tudi enako whiteboard folijo, ki je dodatno samolepilna: Samolepilna feromagnetna tabla folija
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | FS-100500MWBM |
| EAN | 7640155432344 |
| Barva | Bela |
| Format | 1 x 5 m |
| Debelina | 0,5 mm |
| Izvedba | Bela tabla folija (ferromagnetna) |
| Teža | 8,2 kg |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 set | 11,17 EUR/set* |
| 1 kos. | 10,24 EUR/kos* (40,96EUR/liter) |
| 1 set | 4,64 EUR/set* | |
| od | 3 seti | 4,04 EUR/set* |
| od | 10 seti | 3,51 EUR/set* |
| od | 20 seti | 3,24 EUR/set* |
| od | 40 seti | 3,01 EUR/set* |
| Zahtevajte popust od 1 000 seti | ||
| 1 set | 14,15 EUR/set* | |
| od | 3 seti | 12,22 EUR/set* |
| od | 10 seti | 10,49 EUR/set* |
| od | 30 seti | 9,66 EUR/set* |
| Zahtevajte popust od 100 seti | ||
| 1 kos. | 10,20 EUR/kos* |
1 kos. 153,76 EUR/kos (30,75EUR/m²)*
1 kos. 119,57 EUR/kos (23,91EUR/m²)*
1 kos. 153,73 EUR/kos (30,75EUR/m²)*
1 kos. 20,49 EUR/kos*
1 kos. 8,36 EUR/kos (52,22EUR/m²)*
1 kos. 25,62 EUR/kos*
1 kos. 153,76 EUR/kos (30,75EUR/m²)*