Samolepilna feromagnetna tabla folija
podlaga za magnete, v roli po 1 x 5 m
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | FS-100500MWBG-STIC |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 153,76 EUR/kos (30,75EUR/m²) | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
podlaga za magnete, v roli po 1 x 5 m
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | FS-100500MWBG-STIC |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 153,76 EUR/kos (30,75EUR/m²) | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
153,76 EUR
30,75EUR/m² vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 769 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
S to samolepilno folijo za belo tablo lahko v hipu ustvarite preprosto magnetno belo tablo. Folija je izdelana iz belega feromagnetnega železnega materiala in ima samolepilno hrbtno stran. Široka je en meter in dolga pet metrov. Folijo za belo tablo lahko preprosto odrežete na želeno velikost, odstranite zaščitno folijo in jo namestite na gladko, ne vpojno površino. Več informacij najdete na naši strani s pogostimi vprašanji o samolepilnih izdelkih.
Folijo lahko pišete z našimi markerji za bele table, napis pa odstranite suho. Folije za belo tablo ni mogoče tiskati. Upoštevajte tudi, da folija ne doseže adhezijske površine klasične bele table. Tudi močnejši magneti običajno držijo posamezen list formata A4.
Folija za belo tablo je idealna za uporabo v pisarni ali šoli, za sejemske in trgovinske postavitve. Odkrijte tudi našo enako folijo za belo tablo, ki ni samolepilna: Feromagnetna tabla folija
Površina, na katero želite namestiti samolepilno whiteboard folijo, mora biti gladka, suha, brez prahu in maščob. Na vpojnih podlagah lepilo folije ne drži dovolj dobro; mednje spadajo na primer ometane ali neometane betonske stene.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | FS-100500MWBG-STIC |
| EAN | 7640155439367 |
| Barva | Bela |
| Debelina | 0,5 mm |
| Format | 1 x 5 m |
| Trajnost lepila | 6 Meseci (pribl.) |
| Izvedba | Bela tabla folija (ferromagnetna) |
| Teža | 8,2 kg |
Proizvajalec: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 set | 14,15 EUR/set* | |
| od | 3 seti | 12,22 EUR/set* |
| od | 10 seti | 10,49 EUR/set* |
| od | 30 seti | 9,66 EUR/set* |
| Zahtevajte popust od 100 seti | ||
| 1 kos. | 10,24 EUR/kos* (40,96EUR/liter) |
| 1 kos. | 10,20 EUR/kos* |
| 1 set | 11,17 EUR/set* |
| 1 set | 15,37 EUR/set* |
1 kos. 138,35 EUR/kos (27,67EUR/m²)*
1 kos. 4,00 EUR/kos*
1 kos. 119,57 EUR/kos (23,91EUR/m²)*
1 set 17,38 EUR/set*
1 kos. 5,01 EUR/kos*
1 set 25,58 EUR/set*
1 kos. 153,76 EUR/kos (30,75EUR/m²)*
1 kos. 153,73 EUR/kos (30,75EUR/m²)*
1 set 13,28 EUR/set*
1 kos. 8,36 EUR/kos (52,22EUR/m²)*
1 kos. 7,50 EUR/kos*
1 set 55,31 EUR/set*