Gumijasta kabelska vezica „T-Fix“ 6 cm
večkrat uporabno, 50 kosov/PE, črno
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | CAT-05 |
| Prodajna enota (PE) | 50 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PE | 11,83 EUR/PE | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
večkrat uporabno, 50 kosov/PE, črno
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | CAT-05 |
| Prodajna enota (PE) | 50 kosov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PE | 11,83 EUR/PE | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
11,83 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 109 prodajnih enot
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Število PE
Potrebujete večje količine vezic?
Izkoristite v naši specializirani trgovini z vezicami qbendo.si privlačne cene pri večjih naročilih. Ta izdelek boste našli tam pod številko artikla KBD-GU-000-155.
Črni gumijasti kabelski vezici „T-Fix“ sta še posebej priljubljena za začasno pritrditev kabelskih snopov, na primer na odrskih konstrukcijah ali sejemskih stojnicah. Tudi druge manjše dele lahko z njima hitro pritrdite. Z gumijastima kabelskima vezicama „T-Fix“ dolžine 6 cm boste vsekakor poskrbeli za red. Prednosti teh kabelskih vezic na prvi pogled:
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | CAT-05 |
| EAN | 7640172691663 |
| Dolžina | 60 mm |
| Širina | 4 mm |
| Debelina | 2 mm |
| Material | EPDM |
| Izvedba | Iz gume |
| Barva | Črna |
| Teža | 130 g/PE |
Proizvajalec: Trenutno ni na voljo. Distribucija: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
1 PE 6,15 EUR/PE*
1 kos. 4,84 EUR/kos*
1 PE 18,83 EUR/PE*
1 PE 12,98 EUR/PE*
1 kos. 0,48 EUR/kos*
1 PE 9,78 EUR/PE*
100 kos. 0,08 EUR/kos*
1 PE 80,07 EUR/PE*
25 kos. 1,04 EUR/kos*
1 kos. 0,75 EUR/kos*
1 PE 23,35 EUR/PE*
1 PE 37,86 EUR/PE*
1 PE 19,65 EUR/PE*
1 PE 3,08 EUR/PE*