Kovinski kabelski vezice iz nerjavnega jekla 680 x 7,90 mm
kroglični zapiralo
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | CAT-08 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | Clip-de-pix |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 0,75 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
kroglični zapiralo
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| Številka artikla | CAT-08 |
| Prodajna enota | 1 kos |
| Znamka: | Clip-de-pix |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 kos. | 0,75 EUR/kos | |
| vklj. DDV plus stroški dostave | ||
0,75 EUR
vklj. DDV plus stroški dostave
takoj dobavljivo
na zalogi: 250 kosov
Rok dobave: 2–5 delovnih dni
Količ.
Potrebujete večje količine vezic za kable?
Izkoristite v naši specializirani spletni trgovini z vezicami za kable qbendo.si privlačne cene pri velikih naročilih. Ta izdelek boste našli tam pod številko artikla KBD-ST-000-059.
Ta kabelska vezica iz nerjavnega jekla znamke clip-de-pix se odlikuje po visoki natezni trdnosti, odpornosti proti kemikalijam ter obstojnosti proti koroziji in rji. Zato je še posebej primerna za uporabo na prostem. Uporablja se tudi v radijski tehniki, pri gradnji odrov, v industriji in pri rudarstvu.
V nasprotju s plastično kabelsko vezico ultravijolično sevanje nerjavni kabelski vezici ne škoduje, poleg tega je odporna na toploto in mraz. Tako ta kabelska vezica tudi v agresivnih okoljih ne postane krhka. Zaradi dolžine 68 cm lahko z nerjavno kabelsko vezico varno pritrdite in povežete tudi večje predmete, na primer cevi in agregate.
Prosimo, upoštevajte: Zaradi samovarovalnega krogelnega zapirala kabelskih vezic ni mogoče ponovno odpreti. Te kabelske vezice iz nerjavnega jekla zato niso za večkratno uporabo.
| Ime atributa | Vrednost atributa |
|---|---|
| ID artikla | CAT-08 |
| EAN | 7640172693025 |
| Znamka |
|
| Dolžina | 680 mm |
| Širina | 7,9 mm |
| Debelina | 0,26 mm |
| Premer snopa | 200 mm |
| Material | 1,4301 |
| Izvedba | Iz nerjavnega jekla |
| Barva | nerjavno jeklo |
| Teža | 12 g |
Proizvajalec: Trenutno ni na voljo. Distribucija: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemčija, support@supermagnete.com
| 1 kos. | 7,09 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 6,42 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 5,81 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 5,53 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 5,26 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 600 kos. | ||
| 1 kos. | 5,02 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 4,55 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,14 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 3,94 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 3,76 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 900 kos. | ||
| 1 kos. | 5,85 EUR/kos* | |
| od | 3 kos. | 5,27 EUR/kos* |
| od | 10 kos. | 4,75 EUR/kos* |
| od | 20 kos. | 4,49 EUR/kos* |
| od | 40 kos. | 4,26 EUR/kos* |
| Zahtevajte popust od 550 kos. | ||
1 kos. 0,48 EUR/kos*
100 kos. 0,08 EUR/kos*
1 PE 11,83 EUR/PE*
10 kos. 1,69 EUR/kos*
10 kos. 2,25 EUR/kos*
100 kos. 0,10 EUR/kos*
10 kos. 2,02 EUR/kos*
1 PE 23,35 EUR/PE*
1 PE 9,78 EUR/PE*
10 kos. 1,79 EUR/kos*
10 kos. 1,69 EUR/kos*
1 PE 6,15 EUR/PE*
25 kos. 1,04 EUR/kos*
1 PE 21,02 EUR/PE*
100 kos. 0,08 EUR/kos*
1 PE 3,08 EUR/PE*